0
  • Henüz sepete ürün eklemediniz

Kolay, hızlı ve güvenli alış veriş için 2007'den beri...

Kredi Kartı ile Online Ödeme (9 Taksit Avantajı)
Havale / EFT ile Ödeme (%3 İndirimli)
Kapıda Nakit Ödeme (Seçili Kategorilerde 0-300 TL Arası)
3D Secure ile Ödeme

 

Kredi Kartıyla Ödeme (9 Taksit Avantajı ile)

Sporcarsisi.com’'dan verdiğiniz siparişlerin ödemesini kredi kartıyla online olarak yapabilirsiniz. İnternet üzerinden Worldcard, Bonus Card, Maximum Kart, Advantage, CardFinans, Axess, Paraf Kredi Kartları ve bu kart özelliklerine sahip diğer banka kartlarını kullanarak taksitli ve/veya puanlı alışveriş yapabilirsiniz.

Sitemizden yapacağınız peşin alışverişlerde tüm bankaların kredi kartlarını kullanabilirsiniz.

 

Havale / EFT ile Ödeme (% 3 İndirimli)

İsterseniz siparişinize ait ödemenizi banka havalesi yoluyla da yapabilirsiniz. Sipariş işlemlerinizi havale seçeneğini tercih ederek tamamladıktan sonra, belirtilen tutarı aşağıdaki hesap numaralarımıza göndermeniz yeterlidir. Siparişinizin en hızlı şekilde onaylanıp gönderilebilmesi için, ödeme aşamasında açıklama kısmına sipariş numaranızı yazmayı unutmayınız. Siparişi takip eden 5 iş günü içerisinde havalesi yapılmayan siparişler iptal edilmektedir.

Banka Hesap Bilgileri için tıklayınız.

Kapıda Nakit Ödeme (0-300 TL Arası Seçili Kategorilerde)

Sporcarsisi.com' da beğendiğiniz bir ürün buldunuz ancak kredi kartı bilgilerinizi vermek istemiyorsunuz. O zaman kapıda ödeme seçeneği tam size göre bir ödeme yöntemi. * 300 TL ye kadar olan ürünlerde kapıda ödeme seçeneğini kullanabilirsiniz. Kapıda ödeme seçeneği ; sadece Aras Kargo ile yapılmaktadır.